Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Moroz

13.06.2023

Senat Uniwersytetu we Białymstoku uprzejmie zawiadamia, że w dniu 28 czerwca 2023 r. o godz. 11.30 w sali Senatu Uniwersytetu w Białymstoku, przy ul. Świerkowej 20 B odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Moroz pt. Akcja burzenia cerkwi prawosławnych na Chełmszczyźnie i południowym Podlasiu. Studium pamięci i postpamięci.

Promotor:

dr hab. Małgorzata A. Bieńkowska, prof. UwB

Recenzenci:

dr hab. Małgorzata Głowacka-Grajper prof. UW

prof. dr hab. Grażyna Kubica-Heller

Rozprawa została wyłożona do wglądu w Bibliotece Humanistyczno-Społecznej im. Andrzeja Wyczańskiego Uniwersytetu w Białymstoku, Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1.

Streszczenie rozprawy, łącznie z recenzjami, zostało zamieszczone na stronie internetowej.

ccf_002079.pdf 384.42KB [ .pdf ]